UAB „Virenda“ – viena iš lyderių tarp krovimo ir sandėliavimo technikos prekybos, nuomos ir serviso paslaugų įmonių Lietuvoje. Dvidešimt metų sėkmingai dirbdama „Virenda“ užsitarnavo savo partnerių ir klientų pasitikėjimą.

Nuo 2008-ųjų metų „Virenda“ tapo oficialiu kompanijų „Hyster Europe“ ir „JCB“ atstovu Lietuvoje. Kompanija „Hyster Europe“ žinoma kaip viena didžiausių krovos ir sandėliavimo technikos tiekėjų Europoje, turinti partnerių visame pasaulyje.

„Virenda“ specializuojasi krovimo ir sandėliavimo technikos prekyboje, o taip pat tiekia visas su technikos aptarnavimu susijusias paslaugas – nuomoja krovimo ir sandėliavimo techniką, atlieka technikos priežiūros ir remonto darbus. Šiuo metu „Virendos“ padaliniai veikia didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Kuo prekiauja „Virenda“? Įmonėje ypač platus krovimo ir sandėliavimo technikos, atitinkančios klientų poreikius ir galimybes, pasirinkimas – prekiaujama originalia „Hyster“ ir „JCB Teletruk“ technika, atsarginėmis dalimis ir priedais, o taip pat ir kitų gamintojų („Toyota“, „Nissan“ ir kt.) nauja ir naudota technika bei atsarginėmis dalimis. Be to, krovimo ir sandėliavimo technikos asortimentas nuolat plečiamas.

Kokias paslaugas teikia? „Virendoje“ teikiamos krovimo ir sandėliavimo technikos nuomos, remonto ir serviso  bei kitos paslaugos.

Kokybės garantija. Visi „Virendos“ servisai yra sertifikuoti atstovaujamų gamintojų, o įmonėje dirba tik profesionalūs savo srities specialistai, todėl užtikrinama aukšta remonto darbų kokybė. Specialių serviso programų dėka išvengiama eilių ir sutaupoma klientų laiko net tuo atveju, jei įmonėje didelis apkrovimas.

Tiek originali „Hyster“, tiek kitų gamintojų krovimo ir sandėliavimo technika, atsarginės dalys ir kiti priedai yra aukščiausios kokybės, o teikiamos paslaugos atitinka klientų poreikius – tai įrodo beveik visų didžiausių Lietuvos įmonių, tapusių „Virendos“ klientais ir partneriais, pasitikėjimas.