Jei norite sutaupyti pinigų, pirkdami krovimo ir sandėliavimo techniką, rekomenduojame „Virendoje“ įsigyti mažai naudotus krautuvus. Šie krautuvai techninėmis savybėmis nenusileidžia naujiems, neturi gedimų ar žymių išvaizdos defektų. Be to, prieš naudotą krautuvą parduodant klientui, atliekama pilna krautuvo techninė patikra, kurios metu patikrinamas variklis ir greičių dėžė, elektros instaliacija, strėlė, hidraulinės sistemos, važiuoklė ir kitos svarbiausios detalės (jei yra gedimų, jie nedelsiant pašalinami, kad naudotas krautuvas atitiktų jam keliamus standarto reikalavimus).

Krautuvams suteikiame garantiją nuo 6 iki 12 mėnesių, atliekame garantinę ir pogarantinę priežiūrą bei remontą visoje Lietuvoje. Krautuvų remontui ir krautuvų detalių identifikavimui naudojame serviso katalogus ir specialias programas, pagerinančias atliekamų darbų kokybę.

Dėmesio! Nežinote, kokį krautuvą pasirinkti? Atvykite į mūsų sandėlius Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, kur galėsite apžiūrėti ir patys išbandyti dyzelinius, dujinius, elektrinius krautuvus ir sandėliavimo techniką, o mūsų darbuotojai suteiks visą reikalingą informaciją apie šią techniką.

Išsamesnės informacijos kreipkitės į komercijos direktorių Kęstutį Jonelį:

Tel.: (8 37) 35 25 26 
Mob. Tel.: (8 610) 0 18 73 
Fax.: (8 37) 45 12 94 
E-paštas.: justinas.mardosaŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Jeigu norite gauti lizingo pasiūlymą, atsiųskite užklausą, nurodydami įmonės pavadinimą ir pageidaujamą krautuvą.

Užpildykite užklausimo formą