2014Liepa15

Hyster pilnų konteinerių krautuvai jau dirba !

 

Hyster - vienintelis pasaulyje krovimo technikos gamintojas, siūlantis visą technikos gamą – nuo elementaraus palečių vežimėlio iki konteinerių krautuvo.

Jeigu palečių vežimėlių kiekvieną dieną parduodame po kelis, tai pilnų konteinerių krautuvas visgi išskirtinė technika ir nekasdienis įvykis.

Todėl džiaugiames, kad Hyster pilnų konteinerių krautuvai parduoti, paleisti ir jau dirba!

Liepos mėnesio pradžioje UAB Virenda (oficialaus Hyster atstovo) specialistai surinko ir paleido darbui 2 pilnų konteinerių krautuvus, kurių modelis H1150HD-CH.

Šis modelis skirtas konteinerių krovimui viena eile. Gali krauti konteinerius į 5 aukštus. Kelia 40 tonų pilną konteinerį .

Dėl savo didelių gabaritų pilnų konteinerių krautuvas iš gamyklos atvyksta dalimis ir jį reikia surinkti darbo vietoje. Tai ir atliko Hyster didžiųjų krautuvų specialistas ir Virendos mechanikai. Pavyzdžiui, vien krautuvo kontrasvoris sveria 20 tonų, strėlė – 15 tonų. Bendras surinkto krautuvo svoris – 75 tonos. Visą šitą mašiną varo Cummins 11 litrų darbinio tūrio variklis.

Jeigu pastebėsite, krautuvai nudažyti ne tradicine Hyster geltona, o maskuojamąja spalva. Toks buvo krautuvų pirkėjo pageidavimas.