2016Spalis09

2016 m. Hyster HUB – pristatyti pažangiausi krovos sprendimai

2016 m. Spalio 4-7 dienomis Weeze mieste, Vokietijoje vyko Hyster HUB renginys. Jo metu esamiems ir būsimiems Hyster klientams buvo pristatyti pažangiausi krovos darbų ir krautuvų parko valdymo sprendimai, leidžiantys įmonėms pasiekti maksimalų krovos darbų efektyvumą ir ekonomiškumą. Renginys vyko egzotiškoje vietoje – buvusiame NATO kariniame aerodrome, kovinių lėktuvų angaruose, kuriuose prieš kelis dešimtmečius stovėjo moderniausi naikintuvai ir JAV strateginiai bombonešiai B-52. Karinis aerodromas buvo uždarytas 1999 metais, dabar ši teritorija naudojama civiliniams tikslams.

       

Weeze buvo pristatyta visa Hyster gaminama krovos technika – nuo mažiausio palečių vežimėlio iki konteinerinio krautuvo. Tačiau Hyster HUB –ne tik paprasta paroda, bet ir technikos demonstravimas realiomis darbo sąlygomis. Taip Hyster’is gali parodyti klientams, kaip optimaliai vykdyti krovos darbus ir pasiekti didžiausią efektyvumą ir ekonomiškumą. Hyster krovos technika naudojama visose pramonės šakose, tačiau medienos apdirbime, baldų gamyboje, antrinių žaliavų perdirbime, metalurgijoje jį demonstruoja unikaliai gerus rezultatus.

Kaip visada, 2016 metų Hyster HUB dalyvavo ir oficialus Hyster atstovas Baltų žemėse (Lietuvoje ir Latvijoje) – Virenda. Į renginį buvo pakviesti esami ir būsimi Virendos klientai iš stambiausių Lietuvos gamybinių bei prekybinių įmonių. Jie susipažino su Hyster siūlomomis naujovėmis, inovatyviais techniniais sprendimais, kuriuos įdiegusios įmonės taps pažangesnės ir konkurencingesnės lyginant su konkurentais. “Skrydis Vilnius- Diuseldorfas, dalyvavimas Hyster HUB – dviejų dienų programa buvo labai intensyvi. Bet ne tik puikus vokiškas alus nuplovė visą įtampą ir nuovargį. Svarbiausia – Virendos klientams pristatėme naujausią HYSTER krautuvų seriją TX, pasižyminčią paprastumu ir patikimumu. Tikimės, kad šios serijos krautuvai bus populiarūs Lietuvoje, ir dėl ypač pigios eksploatacijos leis mūsų klientams sutaupyti nemenkas pinigų sumas” – sako Mindaugas Songaila, Virendos Vilniaus filialo vadovas.