„Virendoje“ įsigysite ne tik krovimo ir sandėliavimo technikos, bet ir atsarginių dalių bei priedų šiai technikai. Ypač platus padangų asortimentas – mes turime visų tipų padangų visiems krautuvų modeliams.

Atsižvelgdami į krautuvo darbo specifiką, iš plataus padangų asortimento išsirinksite padangas, labiausiai tinkančias savo amortizacijos, atsparumo, pravažumo ir kitomis savybėmis.

Krautuvų padangos, kurių galite įsigyti pas mus, yra šių tipų:

Pneumatinės padangos Pigiausia padangų grupė, skirta naudoti neagresyvioje aplinkoje. Geras sukibimas su paviršiumi, ypač tinka eksploatuoti esant nelygiai dangai, užtikrina komfortišką, važiavimą. Žiemos metu ant šio tipo padangų gali būti montuojamos grandinės.
Elastinės masyvinės padangos Ši padangų grupė skirta agresyvioms aplinkoms, bei didesnio stabilumo reikalaujančiai technikai. Jos yra kelis kartus ilgaamžiškesnės, nei pneumatinės padangos.
Elastinės masyvinės bepėdsekinės padangos Tai padangos, savo savybėmis analogiškos elastinėms masyvinėms padangoms. Šios padangos netepa važiuojamų paviršių, nepalieka pėdsakų, todėl dažniausiai naudojamos maisto, chemijos pramonėje.
Masyvinės Padangų tipas skirtas specifinei krautuvų grupei. T.y. technikos kompaktinėms versijoms arba darbui ant lygaus, švaraus paviršiaus. Šios padangos suteikia maksimalų stabilumą, skirtos dirbti esant dideliam apkrovimui.
Ratukai Šie ratukai naudojami sandėliavimo technikoje: el. vežimėliuose, štabeliuotojuose, rankiniuose vežimėliuose ir kt.

Išsamesnės informacijos kreipkitės į serviso vadovą Vilimą Ūsą:

Tel.: (8 37) 35 25 21 
Mob. Tel. 861 511 308
Fax.: (8 37) 45 12 94 
E-paštas.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Arba užpildykite užklausimo formą

Dėmesio! Jei nežinote, kokias padangas pasirinkti, kreipkitės į mūsų specialistus – jie suteiks informaciją apie padangų rūšis, technines savybes ir padės išsirinkti padangas, tinkančias būtent Jūsų krautuvui.