VIRENDA.LT SVETAINĖS Privatumo politika ir slapukai

 Slapukai (angl. cookies)

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro ir dauguma didžiųjų interneto svetainių.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose

Naudodami slapukus, galime rinkti toliau nurodytą informaciją:

 • naudotojo IP adresą;
 • laiką;
 • atidarytus puslapius ir juose praleistą laiką;
 • naršyklės tipą, operacinę sistemą;
 • interneto svetainių, iš kurių prisijungė lankytojai, adresus, bei interneto svetainių, prie kurių lankytojai prisijungia iš mūsų svetainės, adresus;
 • serverį ir domeną, iš kurio naudotojas prisijungė prie interneto svetainės.Jums nereikia aktyvuoti slapukų, kad ši svetainė veiktų, tačiau jie užtikrina geresnę naršymo kokybę. Šie slapukai gali būti ištrinti arba užblokuoti, tačiau tokiu atveju, kai kurios šios svetainės funkcijos gali netinkamai veikti. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų asmens identifikavimui, o surinkti duomenys apie naudojimąsi svetaine yra saugomi; ji nėra skleidžiama trečiosioms šalims. Šie slapukai naudojami tik čia nurodytam tikslui. Ši svetainė naudoja Google Analytics, Google, Inc. (Google) teikiamą interneto analizės paslaugą. Informacija, kurią šis slapukas sukuria naudojantis šia svetaine (įskaitant jūsų IP adresą), bus išsiųsta į Google serverį ir ten bus saugoma. Google naudos šią informaciją, kad įvertintų jūsų naudojimąsi svetaine, kauptų svetainės veiklos ataskaitas svetainių vadovams ir teiktų kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikla ir interneto naudojimu. Google gali siųsti šią informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalauja įstatymai, arba jei trečiųjų šalių duomenys yra tvarkomi Google vardu. Google niekada nesies jūsų IP adreso su kitais Google saugomais duomenimis. Naudodamiesi šia svetaine, jūs įgaliojate Google apdoroti duomenis, susijusius su jumis taip, kaip nurodyta aukščiau.Jei norite, galite valdyti ir ištrinti slapukus. Norėdami gauti daugiau informacijos, kaip išjungti slapukų saugyklą ir keisti naršyklės nustatymus, apsilankykite http://www.aboutcookies.org. Galite ištrinti visus slapukus jūsų kompiuteryje, taip pat daugumoje naršyklių gali būti nustatymai blokuojantys slapukus jūsų kompiuteryje. Tačiau tokiu atveju kiekvieną kartą, kai lankotės svetainėje, turėsite rankiniu būdu keisti kai kuriuos nustatymus, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.Mes tik renkame asmeninius duomenis ar informaciją, kuriuos konkrečiai ir savanoriškai pateikia mūsų svetainės lankytojai. Gauname ribotą informaciją apie mūsų svetainės lankytojus, tokius kaip jų vardas, pareigos, įmonės adresas, el. pašto adresas, telefono numeris. Paprastai renkame identifikuojamą informaciją šiais tikslais:
 • Asmeninių duomenų rinkimas
 • Kaip galiu valdyti slapukus ir nustoti juos gauti?
 • Interneto svetainėje taip pat gali būti naudojami trečiųjų šalių slapukai, pavyzdžiui, matavimo ir sekimo slapukai. Jums lankantis mūsų interneto svetainėje, trečiosios šalys Jūsų prietaise gali išsaugoti slapukus.
 • informacijos ir klausimų gavimui;
 • informavimui apie užsakymus, produktus, paslaugas ir pasiūlymus. Duomenų saugykla
 • Svetainės lankytojai gali mums atsiųsti el. laišką naudodamiesi šia svetaine. Pranešimui išsiųsti reikalingas vartotojo vardas ir elektroninio pašto adresas, taip pat bet kokia papildoma informacija, kurią vartotojas nori įtraukti į savo laišką.

Asmeniniai duomenys, kuriuos pateikiate mums, bus saugomi tik tol, kol tai bus reikalinga tam tikslui, kuriam ji buvo surinkta, arba pagal įstatymo reikalavimus. Kontaktinė informacija apie lankytojus (pvz., informacija, gauta pateikus klausimą kontaktinėje formoje)